Вести от Дунав до Балкана
Спорт

„Ботев” Враца завърши 1:1 със „Септември” София

26.07.2022 14:47

„Ботев” Враца пропусна да добави нови 3 точки в актива си, след като завърши 1:1 при гостуването на „Септември” в София. Мартин Кавдански даде аванс на момчетата на Росен Кирилов, но 10 минути преди края на мача Атанас Кабов изравни.

В 10-ата минута Жан Пиер Да Силва отправи хубав пас към Венцислав Христов, но централният нападател не успя да прати топката във вратата на Шейтанов.

Малко по-късно добро центриране от ъглов удар завърши с удар на Даниел Генов с глава, но топката излезе в аут.

Само 50 секунди след началото на второто полувреме Жан-Пиер Да Силва направи хубав пробив, центрира към Кавдански, който с глава матира Шейтанов.

В 54-ата минута Чавдар Ивайлов изпълни много добре пряк свободен удар, но топката мина на сантиментри покрай гредата.

В 58-ата минута Стефан Гаврилов пропусна добра възможност да удвои аванса.

В 79-ата минута „Септември” се върна в мача. Реди Каса чукна топката към Атанас Кабов, който със силен изстрел не остави шанс на Красимир Костов за 1:1.

„БОТЕВ” Враца: Красимир Костов, Браян Мендоса, Мартин Кавдански, Луис Соарес, Диего Фераресо, Стефан Гаврилов, Ивайло Чочев, Даниел Генов (85 – Мартин Атанасов), Жан-Пиер Да Силва, Браян Переа, Венцислав Христов (66 – Мирослав Маринов)