Враца Мездра Козлодуй Бяла Слатина Криводол  Оряхово Борован Мизия Хайредин Роман  Кнежа  Област Видин  Област Монтана

Врачански стрелци участваха на Републиканско

Отборът по стрелба на Спортен клуб „Спартак- Враца’’ при ОД на МВР – Враца взе участие  в заключителния етап от Републикански преглед по стрелкова подготовка  за служители на МВР, който се проведе от 25 до 28.06.2018г. в гр. Варна. Организаторите от Спортна асоциация на МВР и домакините от ОД на МВР – Варна и Центъра за специализация и професионална подготовка – Варна, на чието стрелбище се проведе първенството, показаха отлична подготовка.

Врачанските полицай от мъжкия отбор в състав Ивайло Флоров, Николай Милушев и Румен Николов не успяха да влязат в почетното класиране и се наредиха на осмо място. От мъжкия състав Ивайло Флоров влезе във финала, но остана извън призовата тройка класирайки се на  шесто място.  Катя Василева също след квалификациите влезе на финал и след изпълнение на финалите стрелби достигна и тя до шестото място.

В комплексното класиране купата спечелиха стрелците на ОДМВР-Пазарджик, следвани от отборите на ОДМВР-Плевен и СДВР.

В републиканското първенство взеха участие 23 отбора и  общо 115 състезатели.

Следващо състезание на което стрелците на СК „Спартак-Враца“ са организатори е турнир по стрелба с пистолет по случай 05 юли – професионалния празник на служителите от МВР. Турнирът ще се проведе на 04.07.2017г.  от 10,30 часа на стрелбището при УТК „ Дъбника“.

01 July, 13:59 | 39 четения [Принтирай | Изпрати | виж всички новини]