Враца Мездра Козлодуй Бяла Слатина Криводол  Оряхово Борован Мизия Хайредин Роман  Кнежа  Област Видин  Област Монтана

Два мача на ФК „Дунав 2016” в Етрополе

Два мача изигра съставът на Футболен клуб ”Дунав 2016” –Селановци. Първият беше между ФК „Дунав 2016” Селановци и ФК „Чавдар” Етрополе – деца, родени 2004 година. Мачът завърши 1:0 за домакините от Етрополе.  Контролата се игра при много топло време, като двата отбора бяха равностойни. Селановчани нацелиха 3 греди и стояха по-добре на терена.

След половин час почивка ФК „Дунав 2016” Селановци изигра мач с по 3 полувремена от по 25 минути с ФК „Локомотив” София – деца, родени 2003 година. ФК „Дунав 2016” Селановци загуби с 0:5, като софиянци стояха по-добре на терена и се възползваха от умората на селановчани.

На връщане селановските деца ще изиграят и контрола в Чомаковци с местния ФК „Искър”.

„Дунав 2016” Селановци продължава с контролите и подготовката за новия сезон  и следващата събота /19.08./ отново в Етрополе ще играят с ФК „Металург” Перник. След това следва мач с ФК „Литекс” Ловеч.

ФК „Дунав 2016” Селановци благодари на Община Оряхово за съдействието при провеждане на подготовката за новия сезон. Благодари и на домакините от Етрополе за условията, предложени по време на контролите.