Vratza plus
Враца Мездра Козлодуй Бяла Слатина Криводол  Оряхово Борован Мизия Хайредин Роман  Кнежа  Област Видин  Област Монтана




Водачите на листи на „Продължаваме промяната“

Петков е водач на листата в Пловдив и 24 МИР София, а Василев в 23 МИР София и Хасково

"Продължаваме Промяната" регистрира листите си за участие в изборите за Народно събрание на 14 ноември в 31 многомандатни избирателни района.

"Избрахме за листите хора, които имат кариера извън политиката и могат да се върнат към нея по всяко време. Така те не са зависими от политическия процес и от това да са в парламента. Това прави много по-трудно ние или някой друг да им каже какво да правят. Страната е готова да влязат добри секторни професионалисти, които знаят какви са проблемите, имат смелостта да ги назоват и да намират подходящите решения. Ние не събираме професионални партийци, а група от съмишленици", заяви съпредседателят на коалицията Асен Василев.

Ето всички водачи на листите на „Продължаваме Промяната“ в страната:

1. Благоевград - Андрей Атанасов Гюров – преподавател по финанси в Американския университет в Благоевград

2. Бургас - Константин Живков Бачийски – предприемач, специалист по информационни технологии, общински съветник в Бургас

3. Варна - Даниел Максим Лорер – предприемач, икономист, с богат международен опит, владее 5 езика

4. Велико Търново - Йордан Ивов Терзийски – архитект, с 15 г опит в проектирането на обществени сгради, създател на стартъп компания, която разработва енергоефективна умна къща

5. Видин - Петър Любенов Миланов – журналист с над 20 г. опит, участва активно в граждански инициативи и екологични движения, директор на фондация „Нова геренация“ за културни прояви

6. Враца - Деница Димитрова Симеонова – инженер, мениджър на глобалната програма за иновации на Кралската академия по инженерство на Великобритания, бивш изпълнителен директор на Асоциацията на българските лидери и предприемачи (ABLE)

7. Габрово - Яна Веселинова Балникова – предприемач, бакалавър по японистика и магистър по бизнес администрация, заместник министър на икономиката в първото служебно правителство на Стефан Янев

8. Добрич - Йорданка Яникова Костадинова – фармацевт, специалист по здравен мениджмънт

9. Кърджали - Димитър Владимиров Илиев - рали състезател, експерт по пътна безопасност, преподавател в катедра „Технически и ледени спортове“ на НСА

10. Кюстендил - Георги Николаев Стамов – финансист, експерт по информационни технологии и цифрови трансформации

11. Ловеч - Искрен Цветославов Арабаджиев – икономист, с опит в сферата на данъците, счетоводството и финансите

12. Монтана - Инна Владимирова Иванова – специалист по хранително-вкусова промишленост, развива агробизнес, шампион по плуване

13. Пазарджик - Ивайло Валентинов Шотев – икономист, управител на компания за хранителни добавки и козметика, развива проекти в областта на международната търговия

14. Перник - Никола Георгиев Минчев – юрист, адвокат с опит в областта на банковата регулация и капиталовите пазари 15. Плевен - Иван Маркос Христанов – финансист, изгражда една от най-големите новостартиращи компании в България, стратегически съветник на множество млади компании

16. Пловдив - Кирил Петков Петков – икономист, министър на икономиката в първия служебен кабинет на Стефан Янев, съпредседател на „Продължаваме Промяната“

17. Пловдивски - Росен Добрев Костурков – инженер, предприемач, създава първия по рода си обучителен център в партньорство с производствени предприятия

18. Разград - Марин Шишев Шишев – финансист, търговец на етерични масла. Работил за обединяване на сектора на производителите на етерични масла.

19. Русе - Николай Йорданов Събев – икономист, предприемач, създател на една от най-големите логистични фирми в България „Еконт“

20. Силистра - Стоян Иванов Георгиев – пилот, създава една от първите авиационни фирми за селскостопанска авиация в България и на учебен център за пилоти

21. Сливен - Татяна Славова Султанова-Сивева – експерт по екология и мониторинг на околната среда, работила в Министерство на околната среда и водите, преподавател в Пловдивския университет

22. Смолян - Михал Григов Камбарев – специалист информационни технологии, доброволец в младежката организация на Българския червен кръст

23. София 23 МИР - Асен Васков Василев – икономист, министър на икономиката и на финансите в служебните кабинети на Марин Райков и Стефан Янев, съпредседател на „Продължаваме Промяната“

24. София 24 МИР - Кирил Петков Петков – икономист, министър на икономиката в първото служебно правителство на Стефан Янев, съпредседател на „Продължаваме Промяната“

25. София 25 МИР - Христо Христов Петров – Ицо Хазарта – известен изпълнител, основател на групата „Ъпсурт“ с активна гражданска позиция по много социални теми

26. София област – Александър Димитров Дунчев – лесовъд, еколог, изпълнителен директор на Изпълнителна агенция по горите, преподавател с научна степен доктор в Лесотехническия университет

27. Стара Загора - Радослав Стефанов Рибарски – енергетик, работил по проекти за възобновяема енергия за изграждане на вертропаркове, фотоволтаични централи и серопочистващи инсталации

28. Търговище - Александра Стефанова Милчева – експерт по киберсигурност с фокус върху управлението на кибер риска

29. Хасково - Асен Васков Василев - икономист, министър на икономиката и на финансите в служебните кабинети на Марин Райков и Стефан Янев, съпредседател на „Продължаваме промяната“

30. Шумен - Антония Кънчева Димитрова – журналист и преподавател, завършила е специалност „педагогика“, лектор за обучение на млади хора.

31. Ямбол - Мирослав Николаев Иванов – юрист, специалист в областта на трудовото, семейно и застрахователно право.

12 October, 22:00 | 134 четения [Принтирай | Изпрати | виж всички новини]







 

 

© 2009 Информационна агенция "Враца плюс" - вести от Дунава до Балкана
Design & Development:
DREAMmedia Creative studio