Враца Мездра Козлодуй Бяла Слатина Криводол  Оряхово Борован Мизия Хайредин Роман  Кнежа  Област Видин  Област Монтана

Отборът по тенис на СК „Спартак” се класира трети

Състезателите по тенис на маса към СК „Спартак- Враца„ при ОД на МВР – Враца взеха участие в Републиканско първенство по тенис на маса за служители на МВР.

Турнирът се проведе в периода 25- 28 септември 2016г. в СОК „Камчия“ и беше организиран от Спортна асоциация на МВР и ОДМВР- Варна.

Отборът на врачанския клуб в състав Евгени Първанов, Александър Стоянов и Иван Иванов се класира на трето място в отборната надпревара от 17 отбора.  Първото място в турнира спечели отбора на Главна Дирекция на ПБЗН , а на второ останаха състезателите на Академия – МВР.

В състезанието по двойки Евгени Първанов и Светослав Иванов спечелиха престижното второ място, а другата двойка в състав Иван Иванов и Александър Стоянов останаха пети. В оспорваното  състезание  участваха 32 двойки.

В индивидуалната надпревара Евгени Първанов завоюва  VII-мо,  а другите двама врачански състезатели заеха IX- то и X- то място от общо 66 участници.

Призовете на победителите бяха връчени от секретаря на Спортна Асоциация – МВР  Иван Младенов.

30 September, 01:23 | 81 четения [Принтирай | Изпрати | виж всички новини]