Враца Мездра Козлодуй Бяла Слатина Криводол  Оряхово Борован Мизия Хайредин Роман  Кнежа  Област Видин  Област Монтана

„Ботев” Враца е на пето място в турнира „Балчик къп”

„Ботев” Враца завърши на пето място във футболния турнир „Балчик къп”, след като прегази претендента за същата позиция „Балкан” /Ботевград/ със 7:1. Мачът се изигра днес на терена в курортен комплекс „Албена”, където до почивката врачани имаха комфортна преднина от 4 безответни гола. През втората част възпитаниците на Николай Тодоров-Кайзера напълниха мрежата на ботевградчани с още 3 попадения, а Райко Влъчков ги отсрами с почетно попадение за крайното 7:1.

Хеттрик за врачани наниза Христо Спасов, два пъти се разписа Венци Иванов, а по едно попадение реализираха още Тодор Чаворски и Любослав Младенов.

„Доволен съм от представянето на футболистите. За мен резултатите от тези контроли не са толкова важни. Гледам детайлите, а днес изглеждахме добре”, коментира по мобилния си телефон Кайзера.

Наставникът на врачани планира тимът му да изиграе още един мач до края на престоя си край морето. Засега се търси противник за сряда, като на следващия ден – 18 февруари, врачани стягат куфарите и се прибират в града под Околчица.

Победата със 7:1 над „Балкан” беше седмата контрола от началото на зимната подготовка, в която „Ботев” досега записа 4 победи, 1 равенство и инкасира две загуби.

15 February, 19:15 | 257 четения [Принтирай | Изпрати | виж всички новини]