Враца Мездра Козлодуй Бяла Слатина Криводол  Оряхово Борован Мизия Хайредин Роман  Кнежа  Област Видин  Област Монтана




Футболен турнир на малки врати- Мездра 2016

Програма на  16-ти открит футболен турнир на малки врати за фирмени, квартални и селски отбори 18 април – 23 май 2016 г.

Турнирът се организира от Община Мездра

 18.04.2016 г. – понеделник

18.15 ч. – ОТКРИВАНЕ
18.30 ч. – „Пчелна майка” /Враца/ – „Скара бира” /Враца/
19.30 ч. – „Миньор” /Згориград/ – „Маргините” /Мездра/

19.04.2016 г. – вторник
18.30 ч. – „Атлетик” /Враца/ – „Казанова” /Мездра/
19.30 ч. – „ЛИВ” /Мездра/  –  „Околчица ІІ” /Моравица/

20.04.2016 г. – сряда
18.30 ч. – „СЕБН” /Мездра/ – „Локомотив” /Мездра/
19.30 ч. –  „Феърплей” /Мездра/  – „Дивите петли” /Згориград/

21.04.2016 г. – четвъртък
18.30 ч. –  „Околчица І” /Моравица  – „Игрис махала” /Враца/
19.30 ч. –  „Крета” /Крета/  – „Искър” /Царевец/

22.04.2016 г. – петък
18.30 ч. – „СЕБН” /Мездра/  – „Казанова” /Мездра/
19.30 ч. –  „Феърплей” /Мездра/  – „Маргините” /Мездра/

25.04.2016 г. – понеделник
18.30 ч. –  „Околчица І” /Моравица/  – „ЛИВ” /Мездра/
19.30 ч. –  „Крета” /Крета/  – „Пчелна майка” /Враца/

26.04.2016 г. – вторник
18.30 ч. –  „Първична сила” /Мездра/  – „Локомотив” /Мездра/
19.30 ч. –  „Лестър” /Враца/  – „Дивите петли” /Згориград/

27.04.2016 г. – сряда
18.30 ч. –  „СЕБН” /Мездра/  – „Атлетик” /Враца/
19.30 ч. –  „Феърплей” /Мездра/  – „Миньор” /Згориград/

28.04.2016 г. – четвъртък
18.30 ч. –  „Игрис махала” /Враца/  –  „Околчица ІІ” /Моравица/
19.30 ч. –   „Искър” /Царевец/  – „Скара бира” /Враца/

03.05.2016 г. – вторник
18.30 ч. – „Първична сила” /Мездра/  – „Казанова” /Мездра/
19.30 ч. –  „Лестър” /Враца/  – „Маргините” /Мездра/

04.05.2016 г. – сряда
18.30 ч. – „Локомотив” /Мездра/  – „Атлетик” /Враца/
19.30 ч. – „Дивите петли” /Згориград/  – „Миньор” /Згориград/

05.05.2016 г. – четвъртък
18.30 ч. –  „Околчица ІІ” /Моравица/ – „Околчица І” /Моравица/
19.30 ч. –  „Скара бира” /Враца/  – „Крета” /Крета/

09.05.2016 г. – понеделник
18.30 ч. –  „Първична сила” /Мездра/  – „СЕБН” /Мездра/
19.30 ч. –  „Лестър” /Враца/  – „Феърплей” /Мездра/

11.05.2016 г. – сряда
18.30 ч. –  „Игрис махала” /Враца/  – „ЛИВ” /Мездра/
19.30 ч. –  „Искър” /Царевец/  – „Пчелна майка” /Враца/

12.05.2016 г. – четвъртък
18.30 ч. –  „Първична сила” /Мездра/  – „Атлетик” /Враца/
19.30 ч. –  „Лестър” /Враца/  –  „Миньор” /Згориград/

16.05.2016 г.  – понеделник
18.30 ч. –  „Локомотив” /Мездра/  – „Казанова” /Мездра/
19.30 ч. –  „Дивите петли” /Згориград/  – „Маргините” /Мездра/
20.15 ч. – Теглене на жребий за ¼ финали

17.05.2016 г.  – вторник
18.30 ч. –  ¼  финал – І мач
19.30 ч. –  ¼ финал – ІІ мач

18.05.2016 г.  – сряда
18.30 ч. –  ¼  финал – ІІІ мач
19.30 ч. – ¼ финал – ІV мач

20.05.2016 г. – петък
18.30 ч. – ПОЛУФИНАЛ – победителите от І и ІV мач
19.30 ч. – ПОЛУФИНАЛ – победителите от ІІ и ІІІ мач

23.05.2016 г. – понеделник
18.30 ч. – ФИНАЛ „Б” за ІІІ място
19.30 ч. – ФИНАЛ „А” за І място
20.20 ч. – НАГРАЖДАВАНЕ

 

17 April, 17:18 | 248 четения [Принтирай | Изпрати | виж всички новини]







 

 

© 2009 Информационна агенция "Враца плюс" - вести от Дунава до Балкана
Design & Development:
DREAMmedia Creative studio