Враца Мездра Козлодуй Бяла Слатина Криводол  Оряхово Борован Мизия Хайредин Роман  Кнежа  Област Видин  Област Монтана

Софийски отбори гостуваха в Селановци

За приятелски мачове в Селановци гостуваха отборите на ПФК „Локомотив” София с треньор Юлиян Петков и ПФК „Септември” София с треньор Младен Стоев.

Първият мач беше между отборите на ПФК „Локомотив” София, родени 2003 и 2004 година, и ФК „Дунав 2016” Селановци. Играха се 3 полувремена от по 30 минути. Гостите от София победиха с резултат 3:1.

Следващият мач беше между ФК „Дунав 2016” и ПФК „Септември” София, родени 2004 и 2005 година. Изиграха се 2 полувремена от по 35 минути. Селановчани победиха с резултат 3:1.

Всички отбори останаха доволни. Любен Иванов благодари на гостите за направения жест да гостуват в Селановци.

05 August, 21:31 | 36 четения [Принтирай | Изпрати | виж всички новини]