Враца Мездра Козлодуй Бяла Слатина Криводол  Оряхово Борован Мизия Хайредин Роман  Кнежа  Област Видин  Област Монтана

Две победи на ФК „Дунав 2016” в Борован

Децата на ФК „Дунав 2016” - Селановци гостуваха в два мача на ФК „Торпедо” - Борован.

В събота /4-ти ноември / първо се игра мача при подготвителните групи за първенството на Зона „Враца” и след по-добра игра селановчани победиха с резултат 5:0. На два пъти се разписа Алберт Иванов, а по едно попадение реализираха Йордан Стоянов, Павел Минков и Дилян Здравков.

С тази си победа подготвителната група на ФК „Дунав 2016” - Селановци вече е на първо място в класирането.

При по-големите мачът беше по-равностоен, като селановчани изковаха победата в последните минути. Първото полувреме завърши 1:0 за домакините от село Борован. В края на мача гостите от ФК „Дунав 206” Селановци ликуваха след победа с 5:1. С точни попадения се отчетоха Алекс Върбанов на два пъти и по едно попадение на Деян Петков, Майкъл Дилянов и Петър Виолетов.

Следващата събота децата на ФК „Дунав 2016” Селановци приемат на гости отбора на ФК „Скала”- Оселна.