Враца Мездра Козлодуй Бяла Слатина Криводол  Оряхово Борован Мизия Хайредин Роман  Кнежа  Област Видин  Област Монтана

Отбор от гр.Кула спечели футболен турнир

Отборът на СОУ „Васил Левски” – гр. Кула е победител в ученическия футболен турнир на малки врати

Третото издание на турнира по футбол на малки врати за ученици 5-7 клас се проведе в Спортна зала „Фестивална” на 1 и 2 юни.

Организатори на турнира са Община Видин, Регионалният инспекторат по образованието, Училищното настоятелство на ПМГ „Екзарх Антим I“, Областният съвет на БФС и Детски футболен клуб – Видин

Състезаваха се общо 12 отбора от Видин, Кула, Белоградчик и Враца. Отборът на ПМГ „Екзарх Антим I“ се класира на четвърто място, трети станаха учениците от ПМГ „Иван Ценов” – Враца, на втора позиция е СОУ „Любен Каравелов” – Видин, а надпреварата оглавиха футболистите на СОУ „Васил Левски” - град Кула.

Участниците в турнира бяха приветствани от кмета на общината Огнян Ценков, който връчи купа и медали на победителите.

02 June, 19:03 | 213 четения [Принтирай | Изпрати | виж всички новини]